Zginął 57-letni kerowca volkswagena - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zginął 57-letni kerowca volkswagena

Data publikacji 22.11.2014


57-letni kierowca volkswagena zmarł po wypadku, podczas którego z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Jak doszło do zdarzenia i jakie były jego okoliczności wyjaśniają teraz policjanci z Augustowa.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej łączącej Augustów i Lipsk. Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę rano około godziny 9.00. We wskazany rejon natychmiast skierowani zostali policjanci. Tam mundurowi wstępnie ustalili, że 57-letni kierowca volkswagena poruszając się w kierunku Lipska w pewnym momencie z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu po prawej stronie jezdni. Następnie mężczyzna sam wydostał się z pojazdu i czekał przy trasie na przypadkową pomoc. Gdy po chwili zatrzymał się tam kierujący przejeżdżającym akurat tamtędy pojazdem, po kilku minutach, 57-latek zaczął tracić przytomność. Pomagający mu mężczyzna od razu na miejsce wezwał pogotowie. Jednak po przybyciu pomocy medycznej i reanimacji kierowca transportera zmarł. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl