Policjanci w Zespole Szkół w Białobrzegach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w Zespole Szkół w Białobrzegach

Data publikacji 06.12.2014

Augustowscy funkcjonariusze odwiedzili dzieci i młodzież Zespołu Szkół w Białobrzegach. Podczas spotkania mundurowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie, zaprezentowali pokaz tresury psa służbowego oraz przypominali o obowiązku noszenia elementów odblaskowych.

W miniony piątek augustowscy policjanci spotkali się uczniami Zespołu Szkół w Białobrzegach. Podczas spotkania mundurowi zaprezentowali młodszym uczniom pokaz tresury psa służbowego, omawiali sposoby postępowania w przypadku ataku groźnego psa oraz radzili jak postępować w razie kontaktu z osobą obcą. Uczniowie gimnazjum natomiast wysłuchali prelekcji poświęconej tematyce odpowiedzialności nieletnich w świetle prawa. Zarówno młodszym, jak i starszym uczniom funkcjonariusze przypomnieli obowiązujące zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz tłumaczyli jak ważne dla bezpieczeństwa pieszego jest używanie elementów odblaskowych. Policjanci przypominali o obowiązku noszenia ich poza terenem zabudowanym oraz zachęcali do używania odblasków w mieście.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl