Dachowanie w Serwach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie w Serwach

Data publikacji 09.12.2014

W miejscowości Serwy ford wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie i przewrócił się na dach. W wyniku zdarzenia dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy, zabezpieczyli próbkę krwi do analizy. Teraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Serwy w gminie Płaska. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadąca fordem 36 – letnia mieszkanka gminy, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewe pobocze drogi, uderzyła w ogrodzenie jednej z posesji. Uderzenie skutkowało przewróceniem się auta na dach. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. Kierująca, która doznała urazu kręgosłupa i głowy oraz jej 20 – letnia pasażerka u której stwierdzono ogólne potłuczenia ciała. Funkcjonariusze zatrzymali 36 – latce prawo jazdy oraz zabezpieczyli jej próbkę krwi do analizy. Teraz trwają czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl