Wypadek w Olszance - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Olszance

Data publikacji 10.01.2013

Dzisiaj rano w miejscowości Olszanka doszło do zderzenia peugeota z ciężarówką. W wyniku wypadku 22 – letni mieszkaniec Augustowa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Dzisiaj około godziny 7.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Olszanka na drodze krajowej nr 8. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22 – letni mieszkaniec Augustowa jechał peugeotem w kierunku Augustowa. W pewnej chwili kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka ciężarowym mercedesem. W następstwie zderzenia osobówka wpadła przydrożnego rowu i uderzyła w drzewa. Mieszkaniec Augustowa z ciężkimi obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomności został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalane są przez augustowskich policjantów.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl