Śmiertelne potrącenie na przejściu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie na przejściu

Data publikacji 13.01.2013

W miniony czwartek na ulicy 29 – go Listopada w Augustowie na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do śmiertelnego potrącenia 17 – letniej mieszkanki Augustowa. Kierującej daewoo tico zatrzymano prawo jazdy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalane są przez augustowskich policjantów.

W miniony czwartek kilka minut po godzinie 20.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o potrąceniu pieszej. Do zdarzenia doszło na ulicy 29-go Listopada w Augustowie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierująca daewoo tico 40 – letnia mieszkanka Augustowa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 17 – letnią dziewczynę. Piesza z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy kolejnego dnia zmarła. Augustowscy policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy oraz ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl