Potrącenie pieszego - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Potrącenie pieszego

Data publikacji 19.01.2013

Na krajowej drodze nr 61, na wysokości miejscowości Netta doszło do potrącenia 61 – letniego mieszkańca gminy Bargłów Kościelny. Badanie alkomatem wykazało, w organizmie pieszego prawie 2 promile alkoholu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Wczoraj kilka minut przed godziną 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o potrąceniu pieszego. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61, na wysokości miejscowości Netta. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący audi, 36 – letni mieszkaniec Suwałk, potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię. W wyniku zdarzenia 61 – letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny doznał złamania kostki w prawej ręce i w prawej nodze. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl