Policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia

Data publikacji 02.04.2013

Policjanci zatrzymali 25 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o zniszczenie drzwi. W wyniku podjętych czynności mundurowi zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn. Okazało się, że jeden z nich dodatkowo publicznie się obnażał. Za popełnione wykroczenie przyjął karę grzywny w wysokości 1500 złotych. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

W minioną niedzielę wieczorem, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zniszczeniu drzwi wejściowych do jednej z dyskotek w mieście. Chwilę później na miejsce interwencji przybyli policjanci, którzy bezpośrednim pościgu zatrzymali 25 – letniego mieszkańca miasta. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny blisko 2 promile alkoholu. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia pozwoliły na zatrzymanie kolejnych dwóch mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Właściciel lokalu oszacował straty na 3000 złotych. Podczas wykonywania dalszych czynności, policjanci ustalili, że jeden z zatrzymanych dodatkowo dopuścił się nieobyczajnego wybryku, który polegał na publicznym obnażaniu się. W związku z popełnionym wykroczeniem 23 – latek został przesłuchany i przyjął karę grzywny w wysokości 1500 złotych. Augustowscy policjanci ustalają dalsze szczegóły niedzielnego zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl