Czołowe zderzenie motocylkistów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czołowe zderzenie motocylkistów

Data publikacji 22.04.2013

W wyniku czołowego zderzenia yamahy z suzuki dwaj mężczyźni z licznymi złamaniami trafili do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Wczoraj, tuż po godzinie 16.00 w Augustowie na odcinku drogi zamkniętym dla ruchu z uwagi na trwające tam roboty drogowe związane z budową obwodnicy doszło do czołowego zderzenia dwóch motocyklistów. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-latek jadący yamahą obwodnicą w kierunku miejscowości Mazurki, z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na lewą stronę jezdni, gdzie zderzył się z motocyklem marki Suzuki jadącym w przeciwnym kierunku – prowadzonym przez 30-latka. Jak się okazało młodszy z motocyklistów nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem. W wyniku wypadku obaj mężczyźni z licznymi złamaniami trafili do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku ustalają augustowscy policjanci.

 * wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl/