Tragiczny wypadek na krajowej ósemce - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek na krajowej ósemce

Data publikacji 24.04.2013

Na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szczebra doszło do wypadku drogowego. W wyniku zdarzenia kierowca cysterny przewożącej paliwo poniósł śmierć na miejscu. Droga krajowa nr 8 w miejscu zdarzenia byłacałkowicie zablokowana przez blisko 6 godzin.

Dzisiaj około godziny 17.30 na drodze krajowej nr 8, na trasie relacji Augustów – Suwałki, w miejscowości Szczebra doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe, dwa busy oraz osobowe bmw. Dalsze policyjne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Augustowa kierowca cysterny przewożącej paliwo uderzył w tył naczepy ciężarowej scanii stojącej w kolejce samochodów. Siła uderzenia przepchnęła ciężarową scanię, w wyniku czego doszło do zderzenia stojących przed nią dwóch busów oraz osobowego bmw. W wyniku zdarzenia na miejscu zginął kierowca cysterny. Pozostali uczestnicy zdarzenia szczęśliwie nie odnieśli obrażeń ciała. Droga krajowa na 8 w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana przez blisko 6 godzin.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl