Ciężarówka wpadła do rowu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ciężarówka wpadła do rowu

Data publikacji 03.06.2013

Ciężarowe volvo zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia dwaj obywatele Litwy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

W minioną sobotę kilkanaście minut po godzinie 5.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Żarnowo Trzecie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący samochodem ciężarowym obywatel Litwy podczas pokonywania zakrętu stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Tam ciężarówka przewróciła się i uderzyła w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca doznał wstrząśnienia mózgu i ogólnych potłuczeń ciała. Jadący z nim pasażer doznał złamania dwóch nóg. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl