Policjanci odzyskali skradziony rower - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradziony rower

Data publikacji 10.06.2013

Wczoraj w centrum Augustowa skradziono rower. Policjanci już po kilkunastu minutach zatrzymali podejrzanego o kradzież mężczyznę oraz odzyskali skradzione mienie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a rower został zwrócony właścicielowi. Sprawca za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem. 

Wczoraj, kilka minut przed godziną 22.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło na ulicy Rynek Zygmunta w Augustowie. Chwilę później na miejscu pojawiły się policyjne patrole oraz przewodnik z psem służbowym. Po podjęciu tropu pies doprowadził policjantów do jednej z posesji. Na jej terenie mundurowi zauważyli mężczyznę z rowerem, który na ich widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu uciekinier został zatrzymany. Okazało się, że jest to 31–letni mieszkaniec Augustowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Skradziony rower wrócił do właściciela.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl