Rowerem w samochód - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rowerem w samochód

Data publikacji 13.06.2013

Policjanci zatrzymali 58 – letniego mieszkańca Augustowa podejrzanego o uszkodzenie samochodu. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o uszkodzeniu samochodu. Do zdarzenia doszło na ulicy Tytoniowej w Augustowie. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jeden z mężczyzn wziął stojący na klatce schodowej rower, rzucił nim w zaparkowaną mazdę i uciekł do swojego mieszkania. W wyniku zdarzenia sprawca uszkodził pokrywę silnika, której wartość została wyceniona na 600 złotych. Mundurowi poszli pod ustalony adres i tam zatrzymali 58 – letniego mieszkańca miasta. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem w jego organizmie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu. Zatrzymany spędził noc w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś usłyszał zarzuty do których się przyznał. Skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl