Wypadek w Bargłowie Dwornym - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Bargłowie Dwornym

Data publikacji 24.06.2013

W Bargłowie Dwornym doszło do czołowego zdarzenia dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia trzy osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Jednemu z kierowców zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

W minioną sobotę kilka minut przed północą dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Bargłów Dworny. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący w kierunku Augustowa 38 - letni kierowca opla prawdopodobnie wykonywał manewr wyprzedzał samochód ciężarowy. W trakcie tego manewru doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka seatem. W wyniku zdarzenia podróżujące oplem dwie pasażerki doznały urazu brzucha i ogólnych potłuczeń ciała. Kierowca seata ze złamanym podudziem oraz ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. Kierowca opla nie doznał obrażeń ciała. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl