Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

X Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego

Data publikacji 24.06.2013

W Płaskiej został rozegrany X Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

W miniony piątek na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Płaskiej został rozegrany jubileuszowy X Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek była Placówka Straży Granicznej w Płaskiej. W zawodach wzięło udział pięć drużyn. Zmagania zawodników z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie obserwowali koledzy, przyjaciele i rodziny grających, a także mieszkańcy powiatu. Po zaciętej sportowej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego strzelca turnieju, który zdobył pięć bramek.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl