Czołowe zderzenie aut - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Czołowe zderzenie aut

Data publikacji 08.07.2013

Na Alei Kardynała Wyszyńskiego w Augustowie doszło do czołowego zderzenia bmw z oplem. W wyniku zdarzenia cztery osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj około godziny 13.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację o czołowym zderzeniu dwóch aut. Do wypadku doszło na Al. Kardynała Wyszyńskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Sportową. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 58 – letnia kobieta jechała bmw w kierunku Suwałk. W pewnej chwili z niewyjaśnionych dotąd przyczyn jej auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. W wyniku zdarzenia kierująca bmw doznała ogólnych potłuczeń ciała. Podróżujący oplem 34 – letni mężczyzna oraz o trzy lata młodsza kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Jadące z nimi 2,5 letnie dziecko śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowano do szpitala w Białymstoku. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl