Uratowani wodniacy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowani wodniacy

Data publikacji 28.07.2013

Augustowscy policjanci na jeziorze Białe uratowali trzech rozbitków z tonącego roweru wodnego. Mężczyźni na policyjnej łodzi bezpiecznie trafili na brzeg.

Dzisiaj około południa patrol wodny augustowskiej Policji pełnił służbę na jeziorze Białe. W pewnej chwili funkcjonariusze zauważyli tonący rower wodny. Wokół jednostki, która była w znacznej odległości od brzegu i zanurzała się pod wodę, znajdowało się trzech mężczyzn. Policjanci natychmiast ruszyli im na pomoc. Mundurowi zabrali na pokład łodzi "rozbitków", wzięli na hol tonący rower wodny i dostarczyli ich bezpiecznie do brzegu. Tym razem szczęśliwie nic nikomu się nie stało.

Policjanci z Augustowa apelują o rozwagę podczas wypoczynku nad wodą. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, bądź przecenianie swoich umiejętności nie zawsze ma szczęśliwy finał jak w tym przypadku. Ceną za lekkomyślność może być zdrowie, a nawet życie nasze, bądź osób z nami przebywających.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl