Śmiertelne potrącenie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie

Data publikacji 06.08.2013

Wczoraj, na krajowej 8-ce doszło do potrącenia  pieszego. Niestety pomimo starań lekarzy pieszy zmarł. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg tego tragicznego zdarzenia i poszukują świadków.

Wczoraj w godzinach rannych dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany, że przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Osowy Grąd na trasie Augustów-Sztabin - w przydrożnym rowie leży mężczyzna. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że idący jezdnią 29-letni mężczyzna najprawdopodobniej został potrącony przez samochód ciężarowy marki VOLVO koloru białego, którego kierowca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Niestety pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Augustowscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia danych pojazdu ciężarowego marki VOLVO koloru białego oraz jego kierowcy.

Apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia i mogą pomóc w ustaleniu jego przebiegu, lub widzieli w pobliżu miejsca wypadku ciężarowe volvo koloru białego o kontakt z  dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Augustowie tel. /87/ 643 93 33,  bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112. Do zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 sierpnia 2013 roku na krajowej ósemce - na trasie Augustów-Sztabin.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl