Wypadek w Kolnicy - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek w Kolnicy

Data publikacji 30.01.2014

W miejscowości Kolnica na drodze krajowej nr 8 doszło do zderzenia peugeota ze skodą. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kolnica na drodze krajowej nr 8. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 59 – letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego jechał peugeotem w kierunku Białegostoku. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bok jadącej w przeciwnym kierunku skody. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby. To podróżująca peugeotem 53 – letnia pasażerka, doznała ogólnych potłuczeń ciała i kierujący skodą 38 – letni mieszkaniec Białegostoku, który ze złamaniem żeber i obrażeniami wewnętrznymi pozostał na oddziale chirurgii. Kierowcy peugeota za pokwitowaniem zatrzymano prawo jazdy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl