Cztery osoby zginęły - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Cztery osoby zginęły

Data publikacji 03.09.2013

W wyniku zderzenia ciężarowej scanii i citroena zginęła 36-letnia kobieta i jej trójka dzieci. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci z Augustowa.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 16.30 w miejscowości Żarnowo Pierwsze na drodze krajowej nr 61. Wstępne policyjne ustalenia na miejscu zdarzenia wskazują, że jadący w kierunku Augustowa 46-letni kierowca ciężarowej scanii, najprawdopodobniej chciał uniknąć uderzenia w tył poprzedzającego go dafa i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku citroenem. W wyniku wypadku kierująca osobówką 36-letnia kobieta oraz jej trójka dzieci w wieku od 12 do 15 lat zginęli na miejscu. Kierowca ciężarówki został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Teraz dokładne okoliczności tragicznego wypadku ustalają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl