Domowa uprawa - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Domowa uprawa

Data publikacji 09.09.2013

W mieszkaniu 23 – letniego mężczyzny policjanci znaleźli środki odurzające oraz uprawę krzewów konopi. W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 23 – latek posiada również uprawę konopi w lesie. Mężczyzna usłyszał zarzuty do których się przyznał. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W miniony piątek augustowscy policjanci wkroczyli do jednego z domów w gminie Sztabin. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam 23 – latek może posiadać środki odurzające. W wyniku przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli blisko 9 gram zielonego suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Ponadto w przeszukiwanych pomieszczeniach mundurowi znaleźli wagę miligramową 6 rosnących w doniczkach krzewów konopi, specjalistyczne oświetlenie oraz pojemniki z nawozem wykorzystywane do podlewania uprawy. W toku wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że w pobliskim lesie znajduje się uprawa konopi. Dalsze ustalenia wskazały, że rosnących tam 9 krzewów należy do 23 – latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl