Zginęli małżonkowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zginęli małżonkowie

Data publikacji 08.10.2013

Podczas prac związanych z opróżnianiem zbiornika szamba najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. W wyniku zdarzenia zginął 50 – letni mężczyzna i o osiem lat młodsza od niego żona. Augustowscy policjanci ustalają w jaki sposób doszło do tragedii.

Wczoraj kilka minut po godzinie 17.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o prawdopodobnym utonięciu dwóch osób w zbiorniku szamba. Do zdarzenia doszło w miejscowości Mogilnice w gminie Sztabin. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że małżeństwo zajmujące się hodowlą bydła wykonywało prace związane z wypompowaniem gnojowicy ze zbiornika szamba znajdującego się pod oborą. W godzinach popołudniowych przypuszczalnie mogło tam dojść do nieszczęśliwego wypadku w wyniku, którego małżonkowie wpadli do zbiornika. Wezwani na miejsce strażacy oraz zespół pogotowia ratunkowego podjęli czynności związane z przywróceniem czynności życiowych. Niestety mimo wysiłków ratowników nie udało się uratować 50 – letniego mężczyzny oraz jego 42 – letniej żony. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl