Zderzenie forda z matizem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie forda z matizem

Data publikacji 17.10.2013

W miejscowości Jasionowo doszło do zderzenia forda z matizem. 78 – letni mieszkaniec gminy Sztabin z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 13.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu forda z matizem. Do kolizji doszło w miejscowości Jasionowo w gminie Sztabin. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący daewoo 78 - letni mieszkaniec gminy Sztabin, wyjeżdżał z drogi gruntowej na drogę główną. Mężczyzna prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu fordem 39 – mieszkańcowi Juchnowca Górnego. W wyniku zdarzenia 78 – latek doznał obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Kierowca forda po przeprowadzonym badaniu lekarskim został zwolniony do domu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl