Uczniowie odwiedzili policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uczniowie odwiedzili policjantów

Data publikacji 18.10.2013

Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie, w ramach działań bezpieczna droga do szkoły.

Dzisiaj augustowskich policjantów odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Augustowie. Goście oglądali pojazdy wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. W dalszej części spotkania, w ramach działań bezpieczna droga do szkoły, mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili jak postępować, by być bezpiecznym. Policjanci szczególną uwagę zwrócili na obowiązek używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu. Na zakończenie spotkania goście mieli okazję przymierzyć policyjne wyposażenie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl