Śmiertelne potrącenie pieszej - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie pieszej

Data publikacji 12.11.2013

Do śmiertelnego potrącenia doszło dziś na trasie relacji Augustów - Białobrzegi. Kierującej zatrzymano prawo jazdy oraz umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj po godzinie 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o potrąceniu pieszej. Do zdarzenia doszło na drodze nr 8, na trasie relacji Augustów – Białobrzegi. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadąca osobowym renault 39 – letnia mieszkanka Białobrzeg, potrąciła przechodzącą przez jezdnię 64 – letnią mieszkankę Augustowa, po czym dachowała w przydrożnym rowie. W wyniku doznanych obrażeń piesza poniosła śmierć na miejscu. Kierującej za pokwitowaniem zatrzymano prawo jazdy oraz umieszczono w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl