Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

19-latek wpadł z narkotykami – trochę miał w aucie, dużo więcej w domu

Data publikacji 09.12.2013

Augustowscy policjanci w trakcie kontroli drogowej zatrzymali 19-latka. W jego samochodzie i mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli przeszło 370 gramów marihuany o czarnorynkowej wartości sięgającej 11 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków i odpowie za to przed sądem.

Augustowscy policjanci koło Bargłowa zatrzymali do kontroli audi. Okazało się, że kierujący autem 19-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości przewoził w samochodzie niewielką ilość zielonego suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. W związku z tym policjanci przeszukali także jego gospodarstwo. Mundurowi również tam odnaleźli kolejną porcję suszu, którego badanie narkotesterem wskazało, że jest to marihuana. W sumie w wyniku przeszukania samochodu i gospodarstwa 19-latka funkcjonariusze odnaleźli przeszło 370 gramów narkotyku o czarnorynkowej wartości sięgającej 11 tys. zł. Zatrzymany w piątek mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz 19-latek za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl