Zatrzymany z narkotykami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 04.01.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali 18 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie i rozprowadzanie narkotyków. Augustowianin odpowie przed sądem.

Wczoraj rano augustowscy policjanci wkroczyli do jednego z domów w Augustowie. Funkcjonariusze podejrzewali, że mieszkający tam 18 – letni augustowianin może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania pokoju, policjanci znaleźli ukryte w materacu łóżka foliowe torebki z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że może to być amfetamina. W czasie dalszych czynności mundurowi znaleźli około 130 sztuk pustych torebek, takich samych, w których znajdował się biały proszek. Następnie ustalili, że 18 – latek wcześniej mógł mieć związek z rozprowadzaniem narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli 18 porcji białego proszku, którego wartość w przypadku amfetaminy może wahać się w granicach 1000 złotych. Augustowianin został zatrzymany i odpowie przed sądem. Specjalistyczne badania wykażą jaka substancja znajduje się w zabezpieczonych torebkach.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl