Dachowanie przy osiedlu Sylikaty - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie przy osiedlu Sylikaty

Data publikacji 09.01.2012

42-latek trafił do szpitala po tym jak osobówka, którą jechał dachowała. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj, kilka minut po godzinie 19.00 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym na drodze relacji Augustów – Przewięź. Po przybyciu na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadące w kierunku Augustowa renault zjechało do przydrożnego rowu i dachowało. Następnie kierowca auta wyjechał z rowu i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów zostawił samochód na poboczu po czym oddalił się do pobliskiego lasu. Autem jechało dwóch pasażerów. Jeden z z nich ze złamanym obojczykiem trafił do szpitala, natomiast drugi doznał niegroźnych potłuczeń ciała. W wyniku podjętych czynności poszukiwawczych, około godziny 22.00 odnaleziono 42–latka, który najprawdopodobniej kierował autem. Augustowianin z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala. Mężczyźnie pobrano krew do analizy. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie ustalają szczegółowy przebieg tego zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl