Okradała domki na działkach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Okradała domki na działkach

Data publikacji 20.01.2012

Augustowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 49-latkę, która włamała się do jednego z domków na terenie ogródków działkowych. Jak się okazało kobieta ma na swoim koncie jeszcze kilka takich czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sadem.

W nocy z 17/18 stycznia bieżącego roku około godziny 23.00 augustowscy policjanci patrolowali teren ogródków działkowych przy ulicy Przemysłowej. Ich uwagę przykuł hałas dobiegający z terenu jednej z działek. Funkcjonariusze podbiegli w to miejsce i zauważyli, otwarte drzwi mieszczącego się tam domku. Po sprawdzeniu terenu działki mundurowi zatrzymali stojącą za budynkiem kobietę. Jak się okazało 49 - latka miała schowane w torebce przewody elektryczne, pochodzące z kradzieży. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W toku dalszej pracy funkcjonariusze ustalili, że zatrzymana ma na swoim koncie jeszcze cztery kradzieże z włamaniem do domków na ogródkach działkowych. Jej łupem padały głównie przewody oraz elementy instalacji elektrycznej. Właściciele łącznie oszacowali straty na kwotę ponad 1300 złotych. Dzisiaj 49 – latka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.  

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl