Kobieta zginęła w wypadku - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kobieta zginęła w wypadku

Data publikacji 25.03.2014

Dzisiaj na krajowej drodze nr 61 doszło do zderzenia opla z fiatem. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła 36 – letnia mieszkanka gminy Bargłów Kościelny. Kierujący oplem 25 – letni obywatel Litwy został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Augustowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia.

Dzisiaj około godziny 9.00 dyżury Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61, w miejscowości Solistówka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący oplem w kierunku Augustowa 25 – letni obywatel Litwy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fiatem cinquecento. W wyniku zdarzenia jadąca fiatem 36 – letnia mieszkanka gminy Bargłów Kościelny zginęła na miejscu. Auto którym podróżowała stanęło w płomieniach. Uczestniczący w zdarzeniu obcokrajowiec doznał ogólnych potłuczeń ciała i został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich osób, które w dniu 25 marca 2014 roku, około godziny 9.00 podróżowały drogą krajową nr 61, na odcinku drogi Bargłów Kościelny - Rajgród i mogły być świadkami przedmiotowego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie, przy ulicy             K. Brzostowskiego 6, bądź pod nr telefonu 87 643 93 33.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl