Ferie w komendzie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ferie w komendzie

Data publikacji 27.01.2012

Augustowscy policjanci gościli dzieci i młodzież uczęszczającą do świetlicy „Nasza Ostoja”. Goście oglądali pokaz tresury psów służbowych, zwiedzali komendę, poznali pracę mundurowych oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie.

Dziś augustowskich policjantów odwiedziły dzieci i młodzież uczęszczająca do świetlicy środowiskowej „Nasza Ostoja” działającej przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Augustowie. W pierwszej części spotkania goście obejrzeli pokaz tresury psów służbowych zaprezentowany przez funkcjonariuszy odbywających strefowe doskonalenie zawodowe w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie. Następnie uczestnicy wizyty zwiedzali budynek komendy oraz poznawali na czym polega praca mundurowych. Podczas spotkania nie zabrakło ciekawych pytań dotyczących zawodu policjanta. Następnie mundurowi przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz mówili jak ważne dla bezpieczeństwa pieszego jest noszenie elementów odblaskowych. Funkcjonariusze poruszyli również tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas zimowego wypoczynku. Na zakończenie goście mieli okazję obejrzeć i przymierzyć wyposażenie wykorzystywane przez policjantów w służbie.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl