Kolejne spotkania edukacyjne z młodzieżą - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne spotkania edukacyjne z młodzieżą

Data publikacji 01.02.2012

Augustowscy policjanci cyklicznie realizują spotkania edukacyjne dla uczniów korzystających z zimowego wypoczynku. Wczoraj wspólnie z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego spotkali się z dziećmi uczęszczającymi do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku.

Wczoraj funkcjonariusze z Posterunku Policji w Lipsku wspólnie z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego spotkali się z dziećmi uczęszczającymi w okresie ferii do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Lipsku. W trakcie wizyty policjanci przypominali najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku oraz w ruchu drogowym. Zwracali także uwagę na konieczność noszenia przez dzieci poza terenem zabudowanym elementów odblaskowych. Natomiast przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją omówili o zagrożeniach występujących w gospodarstwie oraz radzili jak ich unikać. Na zakończenie spotkania jego uczestnicy otrzymali drobne upominki.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl