Augustowscy policjanci odzyskali skradzioną hondę - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Augustowscy policjanci odzyskali skradzioną hondę

Data publikacji 11.12.2014

Augustowscy policjanci zatrzymali 19 – letniego obywatela Litwy, który jechał kradzionym autem. Okazało się, że honda crv, którą kierował została skradziona na terenie Katowic. Pojazd został zabezpieczony, a jego kierowca trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj po godzinie 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał informację, że od strony Grajewa jedzie honda crv, której kierowca wykonuje dziwne manewry na drodze. Mundurowi natychmiast ruszyli we wskazanym kierunku i zauważyli ten pojazd jak wjeżdża na jedną ze stacji paliw. Kierowca hondy na widok policyjnego radiowozu szybko wysiadł z auta i zaczął pieszo uciekać w kierunku pobliskiej łąki. Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że jest to 19 – letni obywatel Litwy. W stacyjce hondy, którą kierował znajdował się tzw. „łamak” do zamków. Policjanci ustalili, że kradzież pojazdu została zgłoszona tego samego dnia rano w Katowicach. Obywatel Litwy został zatrzymany, a samochód odholowano na policyjny parking. Dalsze postępowanie w sprawie kradzieży będą prowadzili funkcjonariusze z Katowic.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl