Z wizytą w przedszkolu - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 10.01.2015

W ramach działań profilaktycznych, augustowscy policjanci spotkali się z dziećmi z przedszkola nr 3 w Augustowie. Mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie.

Wczoraj augustowscy policjanci skorzystali z zaproszenia dzieci z Przedszkola nr 3 w Augustowie. Podczas wizyty mundurowi zaprezentowali najmłodszym podstawowe elementy ubioru i wyposażenia policjanta oraz opowiadali o swoim zawodzie. Kolejną część spotkania mundurowi poświęcili tematyce związanej z bezpieczeństwem najmłodszych w ruchu drogowym. Najmłodsi ćwiczyli także pozycję żółwia, którą stosuje się w razie ataku groźnego psa, a także dowiedziały się w jaki sposób postępować w przypadku kontaktu z osobą obcą. W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi funkcjonariusze poruszyli tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas zimowego wypoczynku oraz przestrzegali przed chodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl