Wizyta w Zespole Szkół w Nowince - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta w Zespole Szkół w Nowince

Data publikacji 20.01.2015

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Augustowie w ramach realizacji programu profilaktycznego „Bezpieczne ferie” spotkali się z uczniami z Nowinki. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich w świetle obowiązującego prawa.

Dziś augustowscy policjanci, w ramach działań profilaktycznych „Bezpieczne Ferie” spotkali się z gimnazjalistami z Zespołu Szkół w Nowince. W czasie prelekcji mundurowi rozmawiali             z młodzieżą o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku, radzili również jak unikać oraz nie doprowadzać do niebezpiecznych sytuacji. Znaczną część spotkania mundurowi poświęcili tematyce związanej z odpowiedzialnością nieletnich w świetle prawa. Policjanci przypomnieli również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych, którzy poruszają się poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl