Zderzenie motocykla z samochodem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie motocykla z samochodem

Data publikacji 28.03.2014

Na ulicy Wojska Polskiego doszło do zderzenia motocykla z land roverem. Niestety mimo wysiłków lekarzy 48 – letni kierowca motocyklista nie przeżył wypadku.

Dzisiaj przed godziną 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego w Augustowie. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadący land roverem 60 – letni mieszkaniec gminy Sztabin wyjeżdżał z ulicy Norwida na ulicę Wojska Polskiego. Kierowca samochodu najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 48 – letniemu motocykliście nadjeżdżającemu od strony Ronda Solidarności. Jadący motocyklem augustowianin z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety mimo wysiłków lekarzy nie przeżył. Kierowcy samochodu zatrzymano prawo jazdy oraz umieszczono go w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia sprawy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl