Nie żyje kierowca mercedesa - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie żyje kierowca mercedesa

Data publikacji 04.03.2015

W miejscowości Sztabin doszło do zderzenia ciężarówki z osobowym mercedesem. W wyniku zdarzenia, w szpitalu zmarł kierowca samochodu osobowego. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg wypadku.

Dzisiaj kilka minut po godzinie 7.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sztabin, na drodze krajowej nr 8. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 42 – letni obywatel Ukrainy jechał mercedesem w kierunku Augustowa. Mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarową scanią. Kierowca ciężarówki próbując uniknąć zderzenia z mercedesem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie jego auto przewożące w cysternie ponad 20 ton oleju napędowego przewróciło się na bok. Kierowca mercedesa w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł w szpitalu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl