Staranowała barierki na moście - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Staranowała barierki na moście

Data publikacji 05.06.2015

40 – letnia mieszkanka Suwałk staranowała barierki na moście na Kanale Augustowskim. Z uwagi na rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym augustowscy policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Wczoraj kilkanaście minut po południu na ulicy Obrońców Westerplatte doszło do zdarzenia drogowego. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że jadąca od strony miejscowości Sajenek 40 – letnia mieszkanka Suwałk, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne znajdujące się po prawej stronie mostu na Kanale Augustowskim. Następnie auto odbiło się i uderzyło w bariery ochronne znajdujące się po przeciwnej stronie, po czym zjechało ponownie na prawą stronę, gdzie uderzyło w znak drogowy. W wyniku zdarzenia kierująca autem doznała ogólnych potłuczeń ciała i została przewieziona do szpitala. Z uwagi na rażące spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Mieszkanka Suwałk za swoje postepowanie odpowie przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl