Z uczniami o bezpiecznych wakacjach - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z uczniami o bezpiecznych wakacjach

Data publikacji 22.06.2015

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Netcie Pierwszej oraz z Zespołu Szkół w Bargłowie Kościelnym. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w czasie wakacji oraz brali udział w ocenianiu prac konkursowych.

W ramach realizacji programu „Bezpieczne wakacje” augustowscy policjanci odwiedzili dziś uczniów ze Szkoły Podstawowej w Netcie Pierwszej oraz z Zespołu Szkół w Bargłowie Kościelnym. Podczas wizyty dzieci wysłuchały prelekcji o tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, mówili o bezpiecznych zachowaniach podczas pobytu nad wodą, oraz w czasie wypraw do lasu. Podczas pobytu w Szkole Podstawowej w Netcie Pierwszej mundurowi brali udział w ocenianiu prac plastycznych oraz wręczaniu nagród uczestnikom konkursu profilaktycznego pod nazwą „Moje Bezpieczne Wakacje”.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl