Zderzenie z bocianem - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie z bocianem

Data publikacji 21.07.2015

Na trasie relacji Augustów – Lipsk doszło do zdarzenia motocyklisty z bocianem. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj po godzinie 10.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motocyklisty z bocianem. Do zdarzenia doszło na trasie relacji Augustów – Lipsk w miejscowości Hruskie. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 26 – letni mieszkaniec Lipska jechał motocyklem wspólnie z 23 – letnią pasażerką. W pewnej chwili kierowca kawasaki został uderzony w kask przez próbującego wzbić się w powietrze bociana. W wyniku zderzenia motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i wspólnie z pasażerką przewrócili się na lewe pobocze drogi. Oboje uczestnicy zdarzenia z ogólnymi potłuczeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. W wyniku zdarzenia bocian poniósł śmierć n miejscu. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl