Nietrzeźwy kierowca ciężarówki - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca ciężarówki

Data publikacji 15.04.2012

 W nocy policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwym kierowcy ciężarówki. Man z naczepą został zatrzymany na terenie powiatu suwalskiego. Jego kierowca miał blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj kilka minut przed trzecią w nocy, augustowscy policjanci otrzymali informację o ciężarówce jadącej w kierunku Suwałk. Z treści zgłoszenia wynikało, że kierowca mana z naczepą, ma problem z utrzymaniem prostego toru jazdy. Funkcjonariusze ruszyli za wskazanym autem i na granicy powiatu zauważyli opisywany pojazd. Chwilę później, dokonali kontroli znajdującej się już na terenie powiatu suwalskiego ciężarówki. Kierowcą auta okazał się 46 – letni obywatel Litwy, u którego badanie alkomatem wykazało blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Kierowca oraz pojazd zostali przekazani funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl