Skakał po samochodzie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skakał po samochodzie

Data publikacji 05.04.2014

Augustowscy policjanci zatrzymali 24 – letniego mieszkańca Augustowa. Mężczyzna jest podejrzany o zniszczenie samochodu. Właściciel wstępnie oszacował straty na 2 tysiące złotych. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

Dzisiaj przed godziną 17.00 augustowscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który niszczy samochód na ulicy Pierwszego Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie. Funkcjonariusze pojechali natychmiast we wskazane miejsce. Mundurowi jednym z bloków zauważyli samochód, który ma zniszczony dach, wybitą przednią oraz boczną szybę. Niedaleko auta stał 24 – letni mieszkaniec Augustowa, który okazał się sprawcą zdarzenia. Policjanci zatrzymali go i doprowadzili do jednostki Policji. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2,3 promila alkoholu. Augustowianin został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Właściciel wstępnie oszacował straty na 2 tysiące złotych. Augustowscy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl