Kolizja w Nowince - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja w Nowince

Data publikacji 17.04.2012

W miejscowości Nowinka doszło do zderzenia autobusu z seatem. Szczęśliwie nikt nie doznał obrażeń ciała. W miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo. Kierowca autobusu został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj kilka minut przed godziną 16.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został powiadomiony o zderzeniu autobusu szkolnego z samochodem osobowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Nowinka. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że jadący od strony Augustowa kierowca szkolnego autobusu, podczas skręcania na plac szkolny doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnej strony seatem. W chwili zderzenia w autobusie nie było pasażerów. Jadące seatem kobiety nie doznały obrażeń ciała. W miejscu zdarzenia utrudnienia w ruchu drogowym trwały około półtorej godziny. Kierowca gimbusa za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl