Spotkanie z uczniami w Żarnowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z uczniami w Żarnowie

Data publikacji 21.09.2015

W ramach realizacji programu „Bezpieczna Droga do Szkoły” augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Żarnowie.

W ramach działań „Bezpieczna Droga do Szkoły” augustowscy policjanci spotkali się dziś z uczniami Szkoły Podstawowej w Żarnowie. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili jak unikać innych niebezpieczeństw, na które narażeni są uczniowie pokonujący codzienną drogę do szkoły i domu. Policjanci szczególną uwagę zwrócili na obowiązek noszenia przez pieszych elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym po zmierzchu. Mundurowi skorzystali również z zaproszenia milusińskich z funkcjonującego przy szkole Zespołu Wychowania Przedszkolnego. Tam oprócz rozmowy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, funkcjonariusze omówili wybrane elementy umundurowania i wyposażenia policjanta.


* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl