Dachowanie z promilami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie z promilami

Data publikacji 27.05.2012

W miejscowości Barszcze dachował ford ranger. Kierowca auta oraz pasażerka auta trafili do szpitala. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a badanie alkomatem wykazało, że jest pijany.

W minioną sobotę kilka minut po godzinie 5.00 augustowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym w miejscowości Barszcze. Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że jadący w kierunku Augustowa kierowca forda zjechał nagle na prawe pobocze, po czym dachował. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 31 – letni kierowca auta oraz o dwa lata od niego młodsza pasażerka. Mężczyzna z urazem głowy pozostał w szpitalu na obserwacji, a 29 - latkę po badaniu lekarskim zwolniono. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca forda ma ponad promil alkoholu w organizmie. Kolejne ustalenia wskazały, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl