Wybił szybę i próbował odjechać - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wybił szybę i próbował odjechać

Data publikacji 28.05.2012

31–letni mieszkaniec Augustowa wybił szybę w samochodzie i próbował odjechać autem. Mężczyzna został zatrzymany i za swoje postępowanie odpowie teraz przed sadem.

Wczoraj augustowscy policjanci zostali poinformowani o wybiciu szyby w samochodzie zaparkowanym przy Urzędzie Miasta w Augustowie. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającego, który wskazał sprawcę incydentu. Okazało się, że 31–letni mieszkaniec Augustowa najpierw wybił cegłą szybę w lewych, przednich drzwiach samochodu i wyłamał obudowę kolumny kierownicy, a następnie poprzez zwarcie przewodów elektrycznych próbował uruchomić pojazd. Całą sytuację zauważył właściciel, który powiadomił Policję i podbiegł do swego auta. Zatrzymany mężczyzna tłumaczył policjantom, że potrzebował samochodu, by wyjechać za miasto w celach prywatnych. Sprawca został przesłuchany i usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do pojazdu. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl