Zderzenie trzech aut na krajowej 61 - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie trzech aut na krajowej 61

Data publikacji 16.10.2015

W miejscowości Bargłów Dworny doszło do zderzenia trzech aut. W wyniku zdarzenia 42 – letni obywatel Litwy z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Dodatkowo okazało się, że w jego samochodzie były ukryte papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj o godzinie 4.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o zderzeniu trzech pojazdów. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Bargłów Dworny. Wstępne  policyjne ustalenia wskazują, że jadący dostawczym fordem 42 – letni obywatel Litwy uderzył w tył ciągnikowej przyczepy załadowanej drewnem konstrukcyjnym, następnie w dwa pojazdy uderzyło jadące w tym samym kierunku bmw, którym podróżowało doje obywateli Litwy z dziećmi. W wyniku zdarzenia kierowca forda z licznymi złamaniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca ciągnika doznał ogólnych potłuczeń ciała, a podróżujący bmw szczęśliwie nie doznali żadnych obrażeń ciała. Na miejscu zdarzenia okazało się, że w komorze silnikowej dostawczego forda ukryte jest blisko 500 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Augustowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl