Kolejna wizyta u augustowskich policjantów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna wizyta u augustowskich policjantów

Data publikacji 23.10.2015

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie odwiedzili augustowskich policjantów. Goście zwiedzali budynek komendy oraz wysłuchali prelekcji o bezpieczeństwie, w ramach działań bezpieczna droga do szkoły.

Augustowscy policjanci gościli dziś uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie. Uczniowie poznawali na czym polega praca policjantów, zwiedzali budynek komendy oraz oglądali pojazdy wykorzystywane przez policjantów w codziennej służbie. W dalszej części spotkania, w ramach działań bezpieczna droga do szkoły, mundurowi rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz radzili jak postępować, by być bezpiecznym. Policjanci szczególną uwagę zwrócili na obowiązki ciążące na pieszym uczestniku ruchu drogowego oraz przypominali o konieczności używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym, po zmierzchu.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.augustow.policja.gov.pl