Dachowanie w Tobołowie - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dachowanie w Tobołowie

Data publikacji 08.06.2012

W wyniku dachowania passata podróżująca nim pasażerka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Okazało się, że volkswagenem kierowała pijana 20-latka, która nie ma prawa jazdy. Szczegóły wypadku wyjaśniają augustowscy policjanci.

Wczoraj około godziny 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie powiadomiony został o wypadku drogowym w miejscowości Tobołowo. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 20-letnia mieszkanka powiatu białostockiego jechała volkswagenem wraz z pasażerką w kierunku miejscowości Kopanica. Kierująca podczas pokonywania łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. W wyniku zdarzenia podróżująca passatem pasażerka w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, kierująca doznała ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że 20-latka kierowała autem mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mundurowi ustalili, że siedząca za kierownicą samochodu kobieta nie ma prawa jazdy. Kierująca została zatrzymana, a wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajęli się augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl