Wypadek z promilami - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z promilami

Data publikacji 08.06.2012

Golf zjechał z drogi i uderzył w bariery ochronne na moście na rzece Biebrza. W wyniku wypadku cztery osoby trafiły do szpitala. Okazało się, że 21-letnia kierująca volkswagenem była pijana.

Wczoraj o godzinie 7.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie został poinformowany o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dębowo w gminie Sztabin. Wstępne policyjne ustalenia wskazują, że 21-letnia mieszkanka powiatu białostockiego wspólnie z trzema pasażerami jechała volkswagenem w kierunku miejscowości Polkowo. Podczas pokonywania zakrętu kierująca zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze i uderzyła w bariery ochronne na moście na rzece Biebrza. W wyniku wypadku wszystkie osoby podróżujące golfem ranne zostały przewiezione do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 21-latka była pijana. Miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają augustowscy policjanci.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl