Odpowiedzą za włamania do sklepów - Aktualności - KPP Augustów

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za włamania do sklepów

Data publikacji 17.11.2015

Augustowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Policji z Sokółki i Grajewa zatrzymali cztery osoby podejrzane o dwie kradzieże z włamaniem do sklepów na terenie powiatu augustowskiego i sokólskiego.

Policjanci z Augustowa wspólnie z mundurowymi z Sokółki i Grajewa zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę podejrzanych o włamanie do jednego ze sklepów w gminie Bargłów Kościelny, do którego doszło w nocy z 27 na 28 października. Okazało się, że cała czwórka to mieszkańcy gminy Grajewo. Łupem złodziei padły produkty spożywcze, alkoholowe, papierosy oraz startery telefoniczne o łącznej wartości blisko 17 tysięcy złotych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że osoby te mogły też dokonać kradzieży z włamaniem na terenie powiatu sokólskiego. W miniony piątek prokurator wobec 22-latka i jego o 10 lat starszego wspólnika oraz  31-letniej kobiety zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Natomiast najstarszy z mężczyzn - 39-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.augustow.policja.gov.pl